Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 1.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
Lee Seo-jin's New York New York 2Rated ★ 3.0
Canada Check-inRated ★ 3.0
Four Wheeled RestaurantRated ★ 3.0- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5