Movies
Ratings
118
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.0
PhilomenaRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
The InnocentsRated ★ 3.5
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0