Series
Ratings
36
Thank YouRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0