Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0