Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
BigRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Goosebumps 2: Haunted HalloweenRated ★ 3.0
Irish WishRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How Long Will I Love URated ★ 2.5
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5