Series
Ratings
99
Wife ReturnsRated ★ 4.0- Great InheritanceRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 2.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 3.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Rascal SonsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Bel AmiRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0