Series
Ratings
113
Call It LoveRated ★ 2.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0