Movies
Ratings
365
The MimicRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0