Titles you rated
All About AnnaRated ★ 3.0
City of GlassRated ★ 4.5- My Old Sweet HeartRated ★ 3.5
Indecent ProposalRated ★ 3.5- The 101st PropositionRated ★ 3.0
Summer TimeRated ★ 2.5- To You From MeRated ★ 4.0
Autumn in New YorkRated ★ 3.5- NatalieRated ★ 3.0
Dying YoungRated ★ 4.0
Indian SummerRated ★ 3.5
PhenomenonRated ★ 3.5
CocktailRated ★ 3.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.5
The English PatientRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0