Titles you rated
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Testament of YouthRated ★ 3.0
Trouble with the CurveRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
WadjdaRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
Red FamilyRated ★ 3.0- The StoneRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
PhilomenaRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0