Series
Ratings
15
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0