Movies
Ratings
22
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5