Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0