Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 2.0- SecretRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0