Movies
Ratings
160
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
The FivesRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0