Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0