Movies
Ratings
363
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0