Movies
Ratings
143
Mean GirlsRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0