Movies
Ratings
182
Princess MononokeRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0