Titles you rated
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Partner TrackRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Was It Love?Rated ★ 1.5
TripleRated ★ 2.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0