Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0