Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0