Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0