Titles you rated
ResurrectionRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0