Movies
Ratings
50
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
MementoRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 5.0