Series
Ratings
135
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Silo Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5