Movies
Ratings
156
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0