Movies
Ratings
193
I Kissed a GirlRated ★ 4.5
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0