Movies
Ratings
104
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0