Titles you rated
BurningRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0