Movies
Ratings
134
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0