Titles you rated
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 1.0
BloodRated ★ 1.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Idle MermaidRated ★ 0.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
East of EdenRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0