Movies
Ratings
282
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Famme FataleRated ★ 4.0
The SurpriseRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 1.0
I Spit on Your GraveRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
High TensionRated ★ 2.5
GrindhouseRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0