Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
GreyhoundRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
TetrisRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 0.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
DittoRated ★ 1.0
Call Me ChihiroRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 3.5