Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 1.0