Movies
Ratings
25
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 4.0