Series
Ratings
17- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0