Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5