Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0