Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0