Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0