Movies
Ratings
186
Silent HillRated ★ 4.0
SplitRated ★ 1.0
MotherRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5