Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
 
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
 
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0