Titles you rated
Glamorous TemptationRated ★ 1.0
Lady StormRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 2.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
JumongRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 2.0