Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- M&MRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
CranfordRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5