Movies
Ratings
119
Gone GirlRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Just My LuckRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
HerbRated ★ 2.0
NanaRated ★ 1.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0