Titles you rated
- I'm Dying SoonRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
- Smile, YouRated ★ 2.5
- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0- Unkind WomenRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
StandbyRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0