Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0