Series
Ratings
59
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0