Movies
Ratings
400
Art of FightingRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The TournamentRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5